Karrier - Állás

Az Agroinform.hu csapata közel 80 főből áll. Erősségünk a csapatjáték, és a mezőgazdaság

iránti elkötelezettségünk. Profi szakembereink téged is szívesen látnak, ha fejlődésre, stabil háttérre,

és mindig új kihívásokra vágysz!

Érdekel a mezőgazdaság, de még nem tudsz róla sokat?

NEM GOND!

Agrárvégzettséggel rendelkező vagy mezőgazdaságban jártas szakemberek mellett

olyan személyek jelentkezését is várjuk, akik az alábbi területeken jártasak:

ÉRTÉKESÍTÉS

ÚJSÁGÍRÁS

PROGRAMOZÁS

MARKETING

Nyitott pozíciók

Kampánymenedzser

Az Agroinform portál 2005 óta működik, mint Magyarország leglátogatottabb online agrármédiuma. A tulajdonosok kreatív végzettsége, innovációra nyitott gondolkodása, nemzetközi kapcsolatai, és nem utolsósorban szuper csapata révén évek óta stabilan piacvezető pozícióval bír az agrárium szakportáljai között.Küldetésünk, hogy hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, rendezvényeinkkel aktív szakmai közösséget építsünk.Szerencsések vagyunk, hogy egy olyan ágazatban működünk, aminek Magyarországon kiváló természeti adottságai vannak. Szerencsések vagyunk azért is, mert olyan emberekkel dolgozhatunk együtt nap mint nap, akik magasszintű elhivatottsággal bírnak a vidék, és ezen belül a mezőgazdaság fejlesztéséért.

Főbb feladatok, munkák

  • az értékesítő kollégák teljes körű szakmai és adminisztratív támogatása,
  • ajánlatok összeállítása, utánkövetése, a megrendelési folyamat nyomon követése hosszú távú megállapodásokra törekedve,
  • az ajánlatok teljesítésének felügyelete, koordinálása, a dokumentáció kezelése, ügyfelekkel történő kapcsolattartás, kampányanyagok bekérése,
  • a releváns piaci és vállalati információk rögzítése a CRM rendszerben,
  • belső beszámolók készítése,
  • értékesítést támogató kampányok támogatása,
  • rendezvényeken való eseti részvétel.

Az álláshoz tartozó elvárások

  • felsőfokú iskolai végzettséggel rendelkeznek vagy annak megszerzésén fáradoznak,
  • szereztek gyakorlatot értékesítési adminisztrációban,
  • magabiztosan mozognak a média világában, nyitottak, naprakészek az online felületekkel kapcsolatban,
  • felhasználói szinten ismerik az irodai számítógépes programokat,
  • erős kommunikációs készséggel rendelkeznek írásban, szóban egyaránt, és az angol nyelvhasználattól sem ijednek meg,
  • eredmény-orientált személyiségek, a minőségi munkavégzésre törekednek, nagy munkabírással rendelkeznek,
  • büszkék erős ügyfél-orientáltságukra, előremutató gondolkodásmódjukra, nyitottak az új megoldásokra,
  • képesek önálló munkavégzésre, a folyamatok menedzselésére,
  • pontosak, precízek az írásos anyagok elkészítése során, határidők betartásánál,
  • kitartóak és magas a teherbíró képességük, vállalják a felelősséget a munkájukért,
  • mindig a megoldáskeresést tartják szem előtt.

Az állás betöltéséhez előnyt jelent

  • agrárvégzettség vagy agráriumban szerzett munkatapasztalat

Amit kínálunk

Jó hangulatú, összetartó csapatunkba várjuk jelentkezésedet, értékesítő kollégáink nagyon várják, hogy megismerjenek!

  • versenyképes bérezés,
  • önálló, változatos munka,
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása,
  • hosszútávon is biztos munkalehetőség egy stabil pénzügyi háttérrel rendelkező, folyamatosan fejlődő vállalatnál,
  • jól felszerelt, csendes, kényelmes iroda Budapesten, Zuglóban egy kedves, lelkes, befogadó csapattal.

Kiemelt ügyfélkapcsolattartó

Az Agroinform portál 2005 óta működik, mint Magyarország mezőgazdasági portálja.
A tulajdonosaink kreatív végzettsége, innovációra nyitott gondolkodása, nemzetközi kapcsolatai, és nem utolsósorban szuper csapata révén évek óta stabilan piacvezető pozícióval bírunk az agrárium szakportáljai között. Küldetésünk, hogy hiteles szakmai információkat adjunk a magyar mezőgazdaság szereplőinek, rendezvényeinkkel aktív szakmai közösséget építsünk.
Szerencsések vagyunk, hogy egy olyan ágazatban működünk, aminek Magyarországon kiváló természeti adottságai vannak. Szerencsések vagyunk azért is, mert olyan emberekkel dolgozhatunk együtt nap mint nap, akik magasszintű elhivatottsággal bírnak a vidék, és ezen belül a mezőgazdaság fejlesztése iránt.
Jó hangulatú, összetartó csapatunkba várjuk a jelentkezéseket, nagyon várjuk, hogy megismerjünk új kollégánkat!

  • új partnerekkel, cégvezetőkkel, döntéshozókkal való egyeztetések a hosszú távú megállapodásokra való törekvés jegyében
  • kategóriájában piacvezető agrárportál online és offline felületeinek értékesítése
  • kiemelt és meglévő ügyfélkapcsolatok ápolása személyesen
  • ajánlatok készítése, nyomon követése, a CRM folyamatos frissítése
  • rendszeresen tájékozódás az ügyfelek igényeiről, új értékesítési területek felkutatása
  • részvétel az értékesítést segítő kampányok szervezésében és lebonyolításában
  • az ajánlatok teljesítésének felügyelete, koordinálása, a dokumentáció kezelése, ügyfelekkel történő kapcsolattartás

  • felsőfokú végzettség
  • min. 2-3 éves online hirdetési felületek értékesítésében szerzett tapasztalat
  • nyitottság, naprakész tájékozottság az online felületekkel kapcsolatban
  • eredmény-orientáltság, önálló és minőségi munkavégzésre való törekvés, nagy munkabírás
  • kiváló kommunikációs készség írásban és szóban egyaránt
  • MS Office alkalmazások magas szintű ismerete
  • B kategóriás jogosítvány

  • hosszú távú, biztos munkalehetőség egy folyamatosan fejlődő, bővülő cégnél
  • a munkavégzéshez szükséges eszközök biztosítása
  • rugalmas munkavégzési hely
  • folyamatos fejlődési lehetőség
  • nyitott, fiatalos, lelkes csapat

Állás, munka területe(i)

  • Értékesítés, Kereskedelem
  • Területi képviselő
  • Key Account Manager
  • Mezőgazdaság, Környezet
  • Agrármérnök

Szükséges tapasztalat

  • 1-3 év szakmai tapasztalat

Szükséges végzettség

  • Főiskola

Szükséges nyelvtudás

  • Angol (Középfok/kommunikációképes szint)

Foglalkoztatás jellege

  • Teljes munkaidő

Munkavégzés helye

1149 Budapest, Angol utca 34.

    Önéletrajz feltöltése